Oamlovánky a další zábava

Knyihy a časopisy omalovánek, křížovek a další zábavy

Luštěniny

Stostránková kniha plná omalovánek, švédských křížovek, sudoku, osmisměrek a další zábavy. Na sto stranách naleznete nepřeberné množství zábavy pro celou rodinu.

Jarní kniha omalovánek

Speciální vydání, kde na 80 stranách naleznete veliké množství omalovánek a další zábavy. Omalovánky jsou 100% originální, inspirované klasickou "mandalou". Dále zde naleznete motivy květin, dinosaurů a zvířat. V nabídce je ve dvou verzích, jak samostetně, tak s pastelkami (6 kusů) a ořezávátkem.

Podzimní kniha omalovánek

Další speciální číslo rodinných omaloivánek se spoustou zábavy pro celou rodinu. Na 80 stranách naleznete originální omalovánky různých tématických okruhů. Každá z omalovánek je originální a v nabídkce jsou v několika variantách, s pastelkami, ořezávátkem či samostatně.

Čísla časopisu

Bylo by 80 stran moc? Nabízíme i čásla našeho časopisu o 36 stranách. I zde naleznete plno omalovánek různých tématických motivů. Vybrat si můžete jedno ze 6 čísel. Omalovánky z těchto čísel jsou pak součástí Jarní nebo Podzimní knihy omalovánek.

Ceny

Luštěniny, Jarní i podzimní knihu omalovánek si můžete zakoupit v následujících variantách. Všechny ceny jsou uvedeny včetně DPH a zahrnují i poštovné a balné. V objednávce můžete využít i případný slevový kupon, pokud jej máte.

Luštěniny 139,- Kč
Jarní kniha omalovánek 59,- Kč
Jarní kniha omalovánek s pastelkami a ořezávátkem 119,- Kč
Podzimní kniha omalovánek 59,- Kč
Podzimní kniha omalovánek s pastelkami a ořezávátkem 119,- Kč
Jarní + Podzimní kniha omalovánek 109,- Kč
Jarní + Podzimní kniha omalovánek s pastelkami a ořezávátkem 169,- Kč
Jedno číslo časopisu omalovánek 39,- Kč

Pošlete nám ukázku Vaší práce

Naskenujte, nebo jen vyfoťte mobilem Vaše výtvory. Pošlete nám je na naši facebookovou stránku a pochlubte se ostatním, jak jste jednotlivé obrázky vybarvili.

Facebook

Objednávka